youngchess.com



Gens una sumus - Suntem o familie Actualizat la: 25.09.2017 20:48:46
Print
      MEDALIATI LA CAMPIONATELE NATIONALE DE JUNIORI 2002-2012

 Baieti 
 
           AUR                      ARGINT                     BRONZ


2012 Calimanesti-Caciulata (02 - 08.04.2012)

B20 Stanciu Alexandru-Ovidiu     Dragomirescu Robin-Alex.  Hajbok Robert
B18 Pop Alexandru                Horvat Dan-Sebastian      Stegariu Vlad-Ionut
B16 Bida Mihai-Eugen             Tomici Stefan             Manole Stefan
B14 Acsinte Matei-Ionut          Dolana Andrei-Theodor     Nastase Robert-Paul
B12 Deac Bogdan-Daniel           Sandu Marian-Catalin      Calin Alexandru
B10 Gavrilescu David             Zlatea Cezar-Stelian      Talu Mircea
B8  Ognean Mihnea-Ionut          Padurariu Mihai-Edward    Coca Cristi-Iulian

2011 Calimanesti-Caciulata (11 - 17.04.2011)

B20 Petrisor Adrian-Marian       Georgescu Tiberiu-Marian  Anton Teodor
B18 Stanciu Alexandru-Ovidiu     Dragomirescu Robin-Alex.  Hajbok Robert
B16 Doros Radu-Marian            Bida Mihai-Eugen          Malureanu George
B14 Tomici Stefan                Toma Radu-Cristian        Scripcaru George
B12 Costachi Mihnea              Dolana Andrei-Theodor     Tiron Calin-Andrei 
B10 Deac Bogdan-Daniel           Mirauta Stefano-Marius    Calin Alexandru
B8  Ognean Mihnea-Ionut          Gavrilescu David          Codreanu Alex-Cosmin


2010 - Voineasa (7 - 17.04.2010)

B20 Posedaru Bogdan              Chirila Ioan-Cristian    Georgescu Tiberiu
B18 Dragomirescu Robin-Alexandru Stanciu Alexandru-Ovidiu Corlatescu Dragos
B16 Stegariu Vlad-Ionut          Dicu Razvan-Stefan       Doros Radu-Marian
B14 Tomici Stefan                Bida Mihai-Eugen         Gheorghiu Calin
B12 Toma Radu-Cristian           Tiron Calin-Andrei       Marin Victor-Mihai
B10 Costachi Mihnea              Olinici Emanuel          Herea Sergiu-Gabriel
B8  Zlatea Cezar-Stelian         Talu Mircea              Gavrilescu David

2009 - Voineasa (7 - 17.04.2009) 

B20 Chirila Ioan-Cristian        Sfarlog Tudor-Vlad       Nemes Silviu-Virgil
B18 Anton Teodor                 Georgescu Tiberiu        Chifor Ovidiu-Emanuel
B16 Hajbok Robert                Dragomirescu Robin       Stanciu Alexandru
B14 Siclovan Cristian-Daniel     Doros Radu-Marian        Dicu Razvan-Stefan
B12 Tomici Stefan                Gheorghiu Calin          Toma Radu-Cristian
B10 Acsinte Matei-Ionut          Salim Riza               Costachi Mihnea
B8  Atodiresei Damian            Fluerariu Radu-Cristian  Mirauta Stefano Marius

2008 - Iasi (B18, B20 26.03-06.04.2008) si Voineasa (11-20.04.2008)

B20 Georgescu Tiberiu            Baratosi Daniel          Ocnarescu Victor
B18 Posedaru Bogdan              Anton Teodor             Sfarlog Tudor Vlad 
B16 Dragomirescu Robin-Alexandru Chirita Mihaila-Marius   Hajbok Robert  
B14 Malureanu Costin-George      Doros Radu-Marian        Siclovan Cristian
B12 Manole Stefan                Gheorghiu Calin          Bida Mihai-Eugen
B10 Pasa Andrei                  Salim Riza               Acsinte Matei-Ionut
B8  Costachi Mihnea              Sandu Marian-Catalin     Negulici Andrei-Daniel
  
2007 - Amara (11-20.04.2007)

B20 Baratosi Daniel             Valeanu Eduard-Andrei    Taras Dan-Gheorghe 
B18 Sfarlog Tudor-Vlad          Cartas Octavian-Mihai    Kelemen-Feher Balint
B16 Georgescu Tiberiu           Chirila Ioan Cristian    Petrisor Adrian-Marian
B14 Dragomirescu Robin          Corlatescu Dragos        Hajbok Robert
B12 Marinescu Stefan            Deliman Antonio-Emil     Vasile Claudiu-Daniel
B10 Gheorghiu Calin             Secheres Adrian-Simion   Dalidis Constantin
B 8 Costachi Mihnea             Salim Riza               Tiron Calin Andrei

2006 - Predeal

B20 Valeanu Eduard-Andrei       Murariu Andrei           Barnaure Vlad-Victor
B18 Baratosi Daniel             Taras Dan-Gheorghe       Ocnarescu Victor
B16 Chirila Ioan-Cristian       Sfarlog Tudor-Vlad       Kelemen Feher-Balint  
B14 Petrisor Adrian-Marian      Dragomirescu Robin       Hajbok Robert
B12 Dan Aurelian                Horvat Dan-Sebastian     Stegariu Vlad-Ionut
B10 Bida Mihai-Eugen            Dobre Mihai              Delgado Vlaic-Adrian

2005 - Voineasa

B20 Grecescu Gabriel-Andrei     Barnaure Vlad-Victor     Madan Augustin 
B18 Valeanu Eduard-Andrei       Miron Lucian-Costin      Taras Dan-Gheorghe  
B16 Sfarlog Tudor-Vlad          Garbea Bogdan            Preda Mihai 
B14 Chirila Ioan-Cristian       Petrisor Adrian-Marian   Georgescu Tiberiu 
B12 Corlatescu Dragos           Miu Paul-Vlad            Dragomirescu Robin
B10 Siclovan Cristian-Danut     Calauz Florin            Malureanu Costin

2004 - Eforie Nord

B20 Jianu Vlad-Cristian         Vioreanu Bogdan-Gabriel  Lupulescu Constantin
B18 Barnaure Vlad-Victor        Miron Lucian-Costin      Doncea Vladimir
B16 Ocnarescu Victor            Cojocneanu Radu          Baratosi Daniel
B14 Posedaru Bogdan             Chirila Ioan Cristian    Georgescu Tiberiu
B12 Petrisor Adrian             Dragomirescu Robin       Corlatescu Dragos
B10 Dan Aurelian                Calauz Florin            Nanu Florentin-Gabriel

2003 - Voineasa

B20 Lupulescu Constantin        Sebe Razvan              Szabo Gergely 
B18 Barnaure Vlad               Murariu Andrei           Madan Augustin 
B16 Valeanu Eduard              Miron Lucian             Taras Gheorghe Dan
B14 Cartas Octavian Mihai       Szövérfi Lászlo          Ocnarescu Victor
B12 Georgescu Tiberiu           Chirila Ioan Cristian    Petrisor Adrian
B10 Corlatescu Dragos Georgian  Horvat Dan Sebastian     Vladut Matei
 
2002 - Sovata

B20 Vioreanu Bogdan             Lupulescu Constantin     Szabo Gergely 
B18 Jianu Vlad                  Lupulescu Constantin     Bella Tamas 
B16 Murariu Andrei              Barnaure Vlad            Doncea Vladimir
B14 Cartas Octavian Mihai       Baratosi Daniel          Ocnarescu Victor
B12 Chirila Ioan Cristian       Anton Teodor             Georgescu Tiberiu 
B10 Corlatescu Dragos Georgian  Nenisanu Horia           Dragomirescu Robin

================================================================================
Fete
          AUR                      ARGINT                     BRONZ

2012 Calimanesti-Caciulata (02 - 08.04.2012)

F20 Anusca Madalina-Maria      Vasilescu Maria           Ilie Maria-Ruxandra
F18 Foisor Mihaela-Veronica    Gelip Ioana               Serbanescu Diana-Maria
F16 Cosman Andreea-Marioara    Visanescu Daria-Ioana     Ungureanu Maria-Andreea
F14 Bulmaga Elena              Cusmuliuc Diana-Elena     Ciungan Diana-Alexandra
F12 Coman Emilia-Florentina    Copilu Codruta-Alexa      Stanciu Andreea-Briana
F10 Bucur Denisa-Andreea       Azamfirei Smaranda        Boboc Thea-Elena
F8  Lehaci Miruna-Daria        Anghel Maria              Obada Ema

2011 Calimanesti-Caciulata (11 - 17.04.2011)

F20 Bulmaga Irina              Uta Adeline-Ramona        Ilie Maria-Ruxandra
F18 Vasilescu Maria            Foisor Mihaela-Veronica   Anton Roxana-Ana
F16 Visanescu Daria-Ioana      Gelip Ioana               Morea Georgiana-Steluta
F14 Cosman Andreea-Marioara    Cusmuliuc Diana-Elena     Stanciu Ioana-Georgiana
F12 Copilu Codruta-Alexa       Dumitras Teodora-Iarina   Stanciu Andreea-Briana
F10 Coman Emilia-Florentina    Ciocan Maria-Alexandra    Tentu Valentina
F8  Boboc Thea-Elena           Lupascu Diana-Elena       Nistor Gabriela

2010 - Voineasa (7 - 17.04.2010)

F20 Uta Adeline-Ramona         Traistaru Teodora         Ursente Maria-Eugenia
F18 Bulmaga Irina              Anusca Madalina-Maria     Lolici Iselin-Amanda
F16 Foisor Mihaela-Veronica    Anton Roxana-Ana          Gelip Ioana
F14 Cosman Andreea-Marioara    Visanescu Daria-Ioana     Cirlig Ioana-Andreea
F12 Stanciu Ioana-Georgiana    Bulmaga Elena             Ciungan Diana-Alexandra
F10 Copilu Codruta-Alexa       Tentu Valentina           Stanciu Andreea-Briana
F8  Azamfirei Smaranda         Mincu Smaranda-Stanca     Panescu Angelina


2009 - Voineasa (7 - 17.04.2009)

F20 Paulet Iozefina            Sgircea Silvia-Raluca     Craciun Paula-Iulia
F18 Uta Adeline-Ramona         Ursente Maria-Eugenia     Adam Andrea
F16 Foisor Mihaela-Veronica    Vasilescu Maria           Anton Roxana-Ana
F14 Visanescu Daria-Ioana      Morea Georgiana-Steluta   Gelip Ioana
F12 Cirlig Ioana-Andreea       Cosman Andreea-Marioara   Cusmuliuc Diana-Elena
F10 Hrib Andrada-Ioana         Salim Arzu                Bitica Stefania
F8  Nastase Andreea-Cristina   Bacanu Maria-Nicoleta     Coman Emilia-Florentina

2008 - Iasi (F18, F20 28.03 06.04.2008) si Voineasa (11.04 - 20.04.2008)

F20 Foisor Sabina              Craciun Paula-Iulia       Paulet Iozefina
F18 Traistaru Teodora          Uta Adeline Ramona        Vasile Teodora
F16 Vericeanu Ilinca           Ilie Maria-Ruxandra       Olarasu Ioana  
F14 Foisor Mihaela-Veronica    Gelip Ioana               Morea Georgiana-Steluta
F12 Visanescu Daria-Ioana      Ioan Diana                Cosman Andreea-Marioara
F10 Herciu Ana-Maria           Cusmuliuc Diana-Elena     Stanciu Ioana-Giorgiana
F8  Copilu Codruta-Alexa       Nastase Andreea-Cristina  Hrib Andrada-Ioana   
 
   

2007 - Iasi (17-25.03.2007 F18,F20) si Amara (11-20.04.2007)

F20 Padurariu Ioana-Smaranda   Argyo Nora                Mathe Katalin
F18 Craciun Paula-Iulia        Chirita Andra-Marina      Traistaru Teodora
F16 Adam Andrea                Ilie Maria-Ruxandra       Anusca Madalina-Maria
F14 Sevastian Ana-Denisse      Vericeanu Ilinca          Lolici Iselin-Amanda
F12 Gelip Ioana                Visanescu Daria           Morea Georgiana
F10 Moldovan Petruta-Alisia    Cirlig Ioana-Andreea      Seiranian Meri
F 8 Herciu Ana-Maria           Dumitras Teodora-Iarina   Angheluta Raluca

2006 - Predeal

F20 Teodorescu Anca            Padurariu Ioana Smaranda  Mathe Katalin  
F18 Craciun Paula              Paulet Iosefina           Foisor Sabina
F16 Traistaru Teodora          Chirita Andra Marina      Botezatu Mirela 
F14 Anusca Madalina Maria      Adam Andrea               Lolici Iselin 
F12 Foisor Mihaela-Veronica    Gelip Ioana               Morea Georgiana 
F10 Visanescu Daria-Ioana      Ioan Diana                Cirlig Ioana  

2005 - Voineasa

F20 Ciobanu Camelia-Adrian     Motoc Alina               Manicuta Monica
F18 Padurariu Ioana-Smaran     Stefan Elisabeta-Elena    Argyo Nora
F16 Foisor Sabina-Francesca    Craciun Paula-Iulia       Traistaru Teodora 
F14 Uta Adeline-Ramona         Anusca Madalina-Maria     Ursente Maria-Eugenia
F12 Foisor Mihaela-Veronica    Lolici Iselin-Amanda      Vericeanu Ilinca
F10 Navrotescu Andreea         Serbanescu Diana-Maria    Visanescu Daria-Ioana

2004 - Eforie Nord

F20 Motoc Alina                Ciobanu Camelia           Munteanu Denisa
F18 Teodorescu Anca            Stefan Elena              Padurariu Ioana
F16 Foisor Sabina-Francesca    Paulet Iosefina           Sgacea Silvia-Raluca
F14 Traistaru Teodora          Chitita Andra-Marina      Diaconu Teodora
F12 Adam Andreea               Rasinar Laura             Anusca Madalina-Maria
F10 Foisor Mihaela-Veronica    Luchian Andra-Teodora     Mititelu Alina

2003 - Voineasa

F20 Gheorghe Corina            Calotescu Cristina        Miron Oana 
F18 Motoc Alina                Ciobanu Camelia           Munteanu Denisa
F16 Padurariu Smaranda         Argyo Nora                Lacau Rodean Iulia
F14 Foisor Sabina              Traistaru Teodora         Chirita Andra Marina
F12 Uta Adeline Ramona         Anusca Madalina Maria     Nagy Erika Izabela
F10 Lolici Iselin              Foisor Veronica           Sevastian Denisse
 
2002 - Sovata

F20 Gheorghe Corina            Ciobanu Camelia           Manicuta Monica
F18 Motoc Alina                Ciobanu Camelia           Manicuta Monica 
F16 Padurariu Smaranda         Argyo Nora                Mathe Katalin 
F14 Paulet Iosefina            Foisor Sabina             Lacau Rodean Iulia
F12 Traistaru Teodora          Chirita Andra Marina      Uta Adeline Ramona
F10 Foisor Veronica            Anusca Madalina           Adam Andreea 
 





go on top

Print